• Pierścionki zaręczynowe

Pierścionki zaręczynowe

Jaki rozmiar?

Najlepiej jest zmierzyć palec, przy pomocy specjalistycznej miarki do palców, na którym będzie noszony pierścionek, wówczas nie ma ryzyka pomyłki. Natomiast nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza w przypadku pierścionków zaręczynowych, które mają być niespodzianką.

W tej sytuacji warto wiedzieć, że:

- najpopularniejszy damski rozmiar to M, ale nie ma tutaj niestety żadnych reguł.

- standardowo oferujemy rozmiary pierścionków od K-Q. W przypadku niestandardowych rozmiarów prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny oraz terminu realizacji.

- zwyczajowo pierścionek zaręczynowy nosimy na palcu serdecznym prawej dłoni.

- ani średnica ani obwód nie są rozmiarem, natomiast na ich podstawie można określić rozmiar

Rozmiary pierścionków - MIARKA

UWAGA! Prosimy pamiętać, iż pomiary domowymi sposobami zawsze będą szacunkowe i nie dają 100% gwarancji doboru odpowiedniego rozmiaru pierścionka.

- każdy palec u każdej ręki jest inny i jeśli mierzy się średnice innego pierścionka w celu ustalenia rozmiaru, to musi to być pierścionek z palca, na którym będzie noszony pierścionek zaręczynowy.

Wymiana pierścionka na inny rozmiar

Naszym klientom zapewniamy bezpłatną możliwość wymiany rozmiaru pierścionka w terminie 30 dni od daty jego zakupu. Dlatego kupując pierścionek zaręczynowy nie musicie się martwić czy rozmiar będzie trafiony.
W przypadku kiedy okazuje się, że pierścionek nie pasuje, prosimy odesłać go do nas, aby wymienić na właściwy rozmiar. W takiej sytuacji klient płaci wyłącznie za przesyłkę zwrotną do nas.
Może się zdarzyć, że pierścionek będzie już noszony (lub nie będziemy akurat dysponować potrzebnym rozmiarem), wówczas istnieje możliwość zmiany rozmiaru przez naszego wyspecjalizowanego złotnika. Podobnie dzieje się w przypadku rozmiarów niestandardowych. Pierwsza zmiana rozmiaru jest darmowa, z wyjątkiem rozmiarów powyżej Q. Wówczas koszt zmiany rozmiaru jest ustalany indywidualnie dla poszczególnych modeli.