• Pierścionki zaręczynowe

  • Parametry

Srebrne pierscionki – najładniejsze pierścionki zaręczynowe

Oświadczyny to jeden z najważniejszych momentów w życiu pary. Trudno go sobie wyobrazić bez wymarzonego przez kobietę pierścionka. Dziś jednak odchodzi się nieco od tradycji. Klasyczna złota biżuteria nie każdemu odpowiada. Wiedząc o tym, oferujemy srebrne pierścionki dla pań, które preferują ten metal. Nasze propozycje zaręczynowe to przede wszystkim najtańsze modele z dużym oczkiem, a także wysadzane drobnymi, niebieskimi kamyczkami. Zapraszamy do ich obejrzenia!

Srebrne pierscionki

Delikatne i bardzo zdobione? A może nowoczesne, proste – ale nie mniej urokliwe? Jakie pierścionki lubi nosić Twoja wybranka serca? Gdy masz już pojęcie o jej guście, możesz wziąć się za poszukiwanie idealnego modelu na ten wyjątkowy moment. W sklepie restjewellery.com znajdziesz wiele ciekawych propozycji, m.in.:

  • modele zdobione cyrkonią,
  • elegancką biżuterię z koralem i markasytem,
  • pierścionki zaręczynowe z niebieskim oczkiem (szafirowym),
  • pierścienie o szerokości powyżej 1 cm,
  • modele platerowane różowym złotem.

Mamy nadzieję, że któryś z zaprezentowanych tu srebrnych pierścionków okaże się tym jedynym!

Najładniejsze pierścionki zaręczynowe

Proszenie partnerki o rękę powinno być pamiętną chwilą, wspominaną później latami. Warto przyłożyć się do zorganizowania tego przedsięwzięcia. Poza znalezieniem stosownego miejsca trzeba starannie dobrać przedmiot, będący głównym punktem tego dnia. Najładniejsze pierścionki to oczywiście te, które później nosi się latami. A oświadczając się, na pewno chcesz, aby Twoja narzeczona dumnie nosiła symbol Waszego oddania. Dlatego na poszukiwanie zaręczynowego pierścionka zaplanuj odpowiednio dużo czasu. Dowiedz się wcześniej, jaką średnicę takiej biżuterii nosi Twoja dziewczyna. Dzięki temu unikniecie konieczności pomniejszania wybranego modelu po zaręczynach.

Klasyczne pierścionki zaręczynowe

Wiele osób w kwestii oświadczyn stawia tradycyjnie na złoto. A przecież srebro to również cenny, piękny metal. Wykonana z niego biżuteria współgra z wieloma kreacjami. Kupując pierścionek na zaręczyny, warto stawiać na modele klasyczne. Dzięki temu obdarowana kobieta będzie mogła nosić taką biżuterię na co dzień, nie martwiąc się o to, czy dopasuje ją do ubioru. Oczywiście, gdy dziewczyna ma swoją wizję wymarzonego pierścionka, warto za nią pójść. Jeżeli zatem partnerka "mimochodem" wspominała o takim z niebieskim oczkiem – miej to na uwadze!

Najtańsze pierścionki zaręczynowe

Mężczyzna musi postarać się z wyborem pierścionka – to jasne. Ale czy oznacza to wydawanie sporych sum? Niekoniecznie! W naszym sklepie online proponujemy najładniejsze modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Srebro jest tańsze od złota, więc w tym przypadku możesz spodziewać się kosztów rzędu kilkuset złotych. Przejrzyj zatem naszą bogatą kolekcję biżuterii i znajdź wymarzony pierścionek zaręczynowy, którym urzekniesz wybrankę serca!