• Sposoby płatności

W sklepie są dostepne  różne  formy płatności.

1. Bezpośredni przelew na konto

2. Płatności PAYPAL

3. Płatności kartą przy użuciu platformy PAYPAL

4.Szybkie płatności on line obsługiwane przez PayU.

 

Szyfrowanie danych

Zabezpieczenie informacji finansowych i osobistych stanowi jeden z naszych najważniejszych priorytetów. Z tego względu automatycznie szyfrujemy wszystkie poufne informacje przesyłane między Twoim komputerem a naszymi serwerami.

Twój komputer:
Na etapie rejestracji lub logowania do naszej strony sprawdzamy, czy Twoja przeglądarka obsługuje protokół Secure Sockets Layer (SSL) w wersji 3.0 lub nowszej.

W trakcie przesyłania:
Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego o długości 168 bitów (najwyższy poziom bezpieczeństwa dostępny w zastosowaniach komercyjnych).

Serwery PayPal:
Twoje dane osobowe są przechowywane na naszych serwerach i znajdują się pod ścisłą ochroną, zarówno pod względem fizycznym, jak i elektronicznym. Aby dodatkowo chronić numer Twojej karty kredytowej i rachunku bankowego nasze serwery chronione zaporą nie łączą się bezpośrednio z Internetem.

Dowiedz się więcej.
Więcej informacji na temat naszych metod ochrony kupujących można znaleźć pod adresem: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/buy-index.
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych przydatnych narzędzi, technologii oraz wskazówek służących do zwalczania oszustw, przejdź do strony Centrum bezpieczeństwa.