• Regulamin

Warunki użytkowania i dane osobowe.

Strona internetowa restjewellery.pl to sklep internetowy sprzedający produkty z branży jubilerskiej i dóbr luksusowych, stworzony przez firmę REST, z siedzibą w  Syngrou Avenue 196, Athens, Greece, o numerze VAT: 118910210 w Urzędzie Skarbowym Kallitheas i numerze: 155506003000 w «HELLENIC BUSINESS REGISTRY»

Ogólne warunki użytkowania

Odwiedzając stronę internetową lub korzystając z materiałów z tej strony, akceptujesz następujące warunki.
Pamiętaj, że nie możesz korzystać z Witryny, jeśli nie zaakceptujesz poniższych warunków.

Prawa autorskie

Zawartość tej witryny jest własnością intelektualną RESTJEWELLERY.PL, bez uszczerbku dla jakichkolwiek praw, które nie zostały wyraźnie udzielone w niniejszym dokumencie. Wszelkie prawa własności intelektualnej tej witryny internetowej należą do RESTJEWELLERY.PL. Uzyskując dostęp do tej witryny, wyrażasz zgodę na przestrzeganie powyższych praw autorskich.

Dane osobowe

Restjewellery.pl dokładnie stosując zasady ochrony danych osobowych, przewidziane w prawie międzynarodowym i europejskim regulującym kwestie związane z handlem elektronicznym (dyrektywa 2000/31 / WE, dekret prezydencki 131/2003), a także ustawa o ochronie konsumentów (ustawa 2251/1994), która reguluje kwestie związane ze sprzedażą na odległość oraz odpowiednie przepisy prawa greckiego (ustawa 2472/1997) w sprawie ochrony osoby fizycznej i ochrony danych osobowych, uzupełnione jego decyzjami Przewodniczący Komitetu Ochrony Danych Osobowych,P.D. 207/1998, 79/2000, art. 8 ustawy 2819/2000 i prawa europejskiego z instrukcjami 95/46 / WE i 97/66 / WE, wyraźnie stwierdza, że nie zamierza nieuczciwie wykorzystywać danych osobowych dane iw żaden sposób nie ujawniają, nie ujawniają, nie sprzedają, nie wynajmują ani nie wymieniają twoich danych osobowych i informacji na rzecz osób trzecich. Twoje dane osobowe zostaną trwale usunięte na twoją prośbę i nie zostaną przekazane nikomu w jakikolwiek sposób. Przesyłając materiał na nasz serwer, zgadzasz się, że materiał nie zawiera informacji nieprawdziwych, nielegalnych lub w jakikolwiek sposób nieodpowiednich do wykorzystania i publikacji.


Ograniczenie odpowiedzialności

Restjewellery.pl dołożył wszelkich starań, aby z największą możliwą dokładnością przedstawić dostępne produkty, przeglądając zdjęcia, opisy i bardziej szczegółowe komentarze. Ta strona internetowa może jednak zawierać błędy (typograficzne, numeryczne i wizualne). Restjewellery.pl nie gwarantuje dokładności ani kompletności ilustracji i opisów ani wiarygodności jakichkolwiek porad, opinii, oświadczeń lub innych informacji zgłaszanych lub dostępnych w tej Witrynie.

Zmiana warunków niniejszego Regulaminu

Restjewellery.pl zastrzega sobie prawo do zmiany lub odnowienia warunków transakcji i zobowiązuje się do aktualizacji tego tekstu w celu wprowadzenia jakichkolwiek zmian lub uzupełnień warunków.


Informacje o produkcie i cenie

Ceny naszych produktów zawierają podatek VAT (24%) zgodnie z obowiązującymi przepisami greckimi.

Nasza firma ma prawo w dowolnym momencie i bez obowiązku informowania użytkowników o zmianie cen sprzedaży produktów.

Bezpieczeństwo danych - Poufność transakcji - Bezpieczeństwo transakcji

Kody potrzebne do zakupu dowolnego produktu w naszym sklepie internetowym to „Nazwa użytkownika” i „Kod”, które są tworzone przez Ciebie i ponosisz wyłączną odpowiedzialność za ich przechowywanie i zarządzanie.


Bezpieczne transakcje


Wszystkie płatności kartą są przetwarzane przez platformę płatności elektronicznych PAYPAL.

Szyfrowanie danych

Zabezpieczenie informacji finansowych i osobistych stanowi jeden z naszych najważniejszych priorytetów. Z tego względu automatycznie szyfrujemy wszystkie poufne informacje przesyłane między Twoim komputerem a naszymi serwerami.

Twój komputer:
Na etapie rejestracji lub logowania do naszej strony sprawdzamy, czy Twoja przeglądarka obsługuje protokół Secure Sockets Layer (SSL) w wersji 3.0 lub nowszej.

W trakcie przesyłania:
Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego o długości 168 bitów (najwyższy poziom bezpieczeństwa dostępny w zastosowaniach komercyjnych).

Serwery PayPal:
Twoje dane osobowe są przechowywane na naszych serwerach i znajdują się pod ścisłą ochroną, zarówno pod względem fizycznym, jak i elektronicznym. Aby dodatkowo chronić numer Twojej karty kredytowej i rachunku bankowego nasze serwery chronione zaporą nie łączą się bezpośrednio z Internetem.

Dowiedz się więcej.
Więcej informacji na temat naszych metod ochrony kupujących można znaleźć pod adresem: https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/security/buy-index.
Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych przydatnych narzędzi, technologii oraz wskazówek służących do zwalczania oszustw, przejdź do strony Centrum bezpieczeństwa.

Prywatność

Korzystanie ze stron internetowych i usług świadczonych odwiedzającemu / użytkownikowi przez stronę restjewellery.pl, której właścicielem jest firma „REST” zwana dalej „firmą”, zakłada bezwarunkową zgodę na Politykę prywatności dotyczącą ochrony danych osobowych tej witryny . Dlatego odwiedzający / użytkownik musi uważnie przeczytać zawartość tej strony przed skorzystaniem z usług naszej witryny. Jeśli się nie zgadza, powinien go porzucić i NIE korzystać z jego usług i treści.

Niniejsza polityka prywatności może się zmieniać od czasu do czasu zgodnie z prawem lub zmianami w branży. Nie będziemy wyraźnie powiadamiać naszych klientów lub użytkowników naszej witryny o takich zmianach. Zamiast tego zachęcamy do okresowego sprawdzania tej strony pod kątem zmian w niniejszej polityce prywatności. Dalsze korzystanie ze strony restjewellery.pl, nawet po jakichkolwiek zmianach w Polityce prywatności, oznacza bezwarunkową akceptację tych warunków przez Ciebie.


Ochrona danych osobowych i ochrona danych.

Gromadzimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Nigdy nie będziemy sprzedawać, wynajmować, dystrybuować ani ujawniać twoich danych osobowych w jakikolwiek sposób. Jeśli nie masz 16 lat, MUSISZ mieć zgodę rodziców przed skorzystaniem z usług tej witryny.

Właściwe ustawodawstwo.

Równolegle z wewnętrznymi systemami komputerowymi naszej firmy, ta strona internetowa jest zaprojektowana w celu zapewnienia ochrony danych osobowych użytkowników, z następującymi przepisami:

Dyrektywa UE o ochronie danych z 1995 r. (DPD)

Rozporządzenie UE 2018 w sprawie ogólnej ochrony danych (RODO)

Ta strona zbiera i wykorzystuje dane osobowe z następujących powodów:

Monitorowanie ruchu

Podobnie jak większość stron internetowych, używa Google Analytics (GA) do śledzenia aktywności użytkowników. Używamy tych danych, aby określić liczbę osób korzystających z naszej witryny, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób znajdują i korzystają z naszych witryn oraz aby zobaczyć, jak sobie radzą w tej witrynie.

Chociaż GA rejestruje dane, takie jak lokalizacja geograficzna, urządzenie, przeglądarka internetowa i system operacyjny, żadna z tych informacji nie daje nam osobistej znajomości. GA rejestruje również adres IP twojego komputera, który może być wykorzystany do identyfikacji, ale Google nie zapewnia nam do niego dostępu. Uważamy, że Google jest zewnętrznym dostawcą przetwarzania danych, który jest zgodny z prawem europejskim.


Formularze kontaktowe i linki e-mail

W przypadku, gdy zdecydujesz się skontaktować z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub linku e-mail, żadne z podanych przez Ciebie danych nie będą przechowywane w tej witrynie ani przekazywane ani przetwarzane przez żadnego zewnętrznego dostawcę przetwarzania danych, jak określono poniżej w jednostce„Nasze zewnętrzne podmioty przetwarzające dane”. Zamiast tego dane te zostaną przesłane do nas e-mailem za pośrednictwem protokołu SMTP (Simple Mail Transfer Protocol). Nasze serwery SMTP są chronione protokołem bezpieczeństwa TLS, co oznacza, że ​​zawartość wiadomości e-mail jest szyfrowana przed wysłaniem przez Internet. Treść wiadomości e-mail jest odszyfrowywana przez nasze lokalne komputery i urządzenia.

Biuletyn elektroniczny

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w naszym biuletynie e-mail, przesłany nam adres e-mail będzie przechowywany w bazie danych na stronie. Twój adres e-mail pozostanie w bazie danych witryny tak długo, jak długo będziemy korzystać z jego usług marketingu e-mail lub dopóki nie zażądasz wyraźnie usunięcia go z listy. Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość do info@restjewellery.com na temat „usuń e-mail z listy biuletynów” i określ, który e-mail chcesz usunąć. Tak długo, jak Twój adres e-mail pozostaje w bazie danych, będziesz otrzymywać od nas okresowe aktualizacje e-mail.


O serwerze tej strony

Cały ruch internetowy (transfer plików) między tą witryną a przeglądarką jest szyfrowany i przesyłany za pośrednictwem HTTPS przy użyciu protokołu SSL (Secure Sockets Layer).

Nasze zewnętrzne procesory danych

Używamy szeregu stron trzecich do przetwarzania danych osobowych na nasz temat. Organy te zostały starannie wybrane pod kątem zgodności z przepisami, o których mowa w niniejszym tekście.

Naruszenie danych

W odniesieniu do wszystkich danych osobowych przechowywanych w naszej bazie danych zostaną podjęte wszelkie niezbędne środki, aby to zapewnić. Wszelkie niezgodne z prawem naruszenia niniejszej witryny internetowej lub dowolnej bazy danych podmiotu przetwarzającego dane zewnętrzne będziemy zgłaszać każdemu i każdemu bezpośrednio zainteresowanemu, a także organom w ciągu 72 godzin od naruszenia, pod warunkiem że dane osobowe, które są przechowywane w rozpoznawalnej formie, zostały skradzione.

Administrator danych

Restjewellery.pl, tak jak powinien, wyznaczył osobę odpowiedzialną za ochronę danych osobowych.

Twoje prawa:

Zgodnie z ustawą o ochronie osób fizycznych przed przetwarzaniem danych osobowych oraz o swobodnym przepływie danych, przysługują Ci następujące prawa:


Dostęp i informacje
Masz prawo do otrzymania informacji o tym, jakie dane zebraliśmy, w jakim celu je zebraliśmy i jak długo będziemy je przechowywać.

Korekta
Masz prawo poprosić nas o poprawienie wszelkich niedokładnych informacji na Twój temat, a nawet o uzupełnienie dodatkowych informacji na Twój temat.

Ograniczenie i przeciwdziałanie przetwarzaniu
Masz prawo poprosić nas o ograniczenie lub nawet wyłączenie przetwarzania Twoich danych osobowych, jeśli kwestionujesz dokładność informacji, które posiadamy o Tobie, jeśli zdasz sobie sprawę, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem lub jeśli nie chcesz już otrzymywać promocji produktów i nasze usługi.

Ruchliwość
Masz prawo poprosić nas o przeniesienie Twoich danych osobowych do innej organizacji w Twoim imieniu.

Usunąć
Wreszcie, masz prawo poprosić nas na piśmie o usunięcie swoich danych osobowych, gdy nie jest to już konieczne w związku z celem, dla którego zostały zgromadzone, jeśli chcesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie i jeśli Twoje dane są przetwarzane nielegalnie naruszenie Polityki Prywatności.

Jeśli chcesz skorzystać z tych praw, skontaktuj się z nami:

Wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@restjewellery.gr
Listownie na adres: 196 Syggrou Avenue, Kallithea 17671, Ateny
Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego (Moje konto - dodaj zgłoszenie)
Upewnij się, że do wniosku dołączono wszystkie niezbędne dokumenty. Twoja prośba zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni od otrzymania prośby, jednakże może to zostać przedłużone do dwóch miesięcy, jeśli żądanie jest złożone lub liczne.


Uwaga: Informujemy, że prośba jest bezpłatna. Jednakże „rozsądna opłata” może mieć zastosowanie, gdy wniosek jest oczywiście bezzasadny lub nadmierny, zwłaszcza jeśli zostanie powtórzony.

 

POLITYKA ZWROTU

 

Prawo do zwrotu / wymiany.

W przypadku rzeczywistej wady lub braku uzgodnionej jakości

Kupujący ma prawo do:

a) naprawy produktu lub
b) wymiany lub
c) obniżenie ceny proporcjonalnie do wady lub
d) odstąpienie od sprzedaży.

 

Konsument ma prawo zażądać bezpłatnej korekty lub wymiany produktu, jeżeli:

 

Zamówienie jest realizowane niepoprawnie, tzn. Dostarczony jest inny przedmiot niż przedmiot zamówienia lub zła ilość lub wadliwy produkt lub uszkodzone opakowanie.


Konsument powinien skontaktować się ze sklepem w ciągu 48 godzin od otrzymania produktu po adresem poczty elektronicznej: info@restjewellery.com, aby wskazać problem i zatwierdzić jego zwrot.

Sklep Restjewellery.pl ma 14 dni  na rozpatrzenie Państwa reklamacji. 

 

Jeśli jest to produkt niezgodny z zamówieniem, nie był używany i znajduje się w opakowaniu w stanie, w jakim został otrzymany.

W każdym przypadku produkt musi zostać zwrócony ze wszystkimi oryginalnymi dokumentami towarzyszącymi (dowód zakupu, gwarancja, instrukcja użytkowania) oraz w oryginalnym opakowaniu.

Zwroty dokonywane są za pośrednictwem firmy pocztowej, która wskaże sklep klientom i na koszt kupującego. 

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

Konsument ma prawo do nieuzasadnionego odstąpienia w ciągu czternastu (14) dni kalendarzowych, jeśli nie uzgodniono innego terminu, zwracając towar do pierwotnego stanu, bez ponoszenia  kosztów, w tym początkowych kosztów wysyłki.Użytkownik musi zwrócić towar do firmy na własny koszt, bez zbędnej zwłoki i zdecydowanie w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym oświadczył, że odstąpił od umowy.

Termin ten rozpoczyna się od otrzymania produktów. W przypadku skorzystania przez konsumenta z prawa odstąpienia od umowy dostawca jest zobowiązany do zwrotu kwot zapłaconych mu przez konsumenta w ciągu czternastu (14) dni kalendarzowych.

 

Skorzystanie z prawa odstąpienia przez konsumenta jest możliwe, jeżeli:

Odnosi się do produktu, dla którego NIE ma indywidualnego zamówienia, takiego jak obrączki ślubne lub konwersje lub produktu, którego nie ma w naszym katalogu.

Wypełnij i wyślij odpowiedni formularz odstapienia od umowy (wysłany wraz z potwierdzeniem zamówienia) . Produkt nie był noszony ani używany poza testem, części bransoletki terminologicznej nie zostały usunięte, a biżuteria nie została zmodyfikowana.

 

Karty sklepu restjewellery.pl i etykiety produktu nie zostały w żaden sposób usunięte lub uszkodzone.

Wszystkie dokumenty produktu, takie jak gwarancja, instrukcje użytkowania i dowód zakupu są zwracane.

Produkt jest wysyłany w paczce, w której został otrzymany.

Na adres info@restjewellery.com zostanie wysłany e-mail z informacją o zwrocie i wskazaniu kodu zamówienia.

 

Sklep restjewellery.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie produktu podczas transferu zwrotu.

 

W przypadku, gdy produkty zostaną zwrócone uszkodzone lub niekompletne, sklep restjewellery.pl ma prawo zażądać od klienta odszkodowania, którego wysokość zostanie ustalona na podstawie stanu produktów, i jednostronnie zrekompensować jego roszczenie względem wymagania klienta.