• Dostawa / Przesyłki

Dostawa / Przesyłki


Czas dostawy
Termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 7 dni roboczych, z wyjątkiem biżuterii dostępnej na zamówienie 1 tydzień, biżuterii wykonywanej na zamówienie (ok. 4 tygodnie) oraz niestandardowych rozmiarów pierścionków (W tym przypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji).

Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł do klienta w jak najszybszym czasie, dlatego jeśli tylko to możliwe zamówienia realizowane są od razu.

Korzystamy z usług firm kurierskich GLS, UPC FEDEX oraz Poczty Polskiej.
Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, zatem całe ryzyko jest po naszej stronie.

Staramy się realizować zamówienia w miarę możliwości jak najszybciej, nie ma możliwości jednak wysłania zamówienia w ten sam dzień jeśli zostało ono złożone po godzinie 10:30 rano.

 

Koszty przesyłek

Wszystkie dostepne przesylki i ich ceny znajdziecie Państwo przy wyborze rodzaju przesyłki w koszyku.

UWAGA!!!

Za każdym razem kiedy klient wybiera opcję: wpłata na konto, zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po wpłynięcia środków na nasze konto.

W przypadku zamówienia  w którym są produkty z dwóch albo więcej hurtowni z którymi współpracujemy, otrzymacie Państwo swoje produkty w oddzielnych przesyłkach (taka sytuacja może się zdarzyć w przypadku zamówienia produktu firmy Staviori wraz z innymi produktami dostępnymi w sklepie ). Klient nie zostaje w żadnym przypadku obciążony dodatkowymi kosztami.

Czas realizacji zamówienia zależy od tego kiedy otrzymamy wpłatę oraz od wyboru formy przesyłki.