• Smartwatches

  • Parametry

Styl inteligentnych zegarków sprawia, że każdy dzień jest łatwiejszy!

Pracuj mądrzej, nie ciężej – tak zawsze mówią eksperci. Nasze smartwatche z Androidem i smartwatche na iPhone'a zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie i wyeliminować niektóre problemy i stres, do których przywykłeś. Wykonane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii i elementów stylu od ulubionych projektantów, te zaawansowane technologicznie zegarki umiejętnie łączą modę i funkcjonalność, zapewniając najwyższą wygodę i styl. Nasze inteligentne zegarki na Androida i iPhone'a umożliwiają dostęp do ważnych powiadomień ze smartfona jednym dotknięciem. Odkryj to  co sprawia, że  smartwatche z ekranem dotykowym i hybrydowe są godną pozazdroszczenia i wszechstronną podstawą Twojej garderoby, gdy robisz zakupy  wielu markowych marek w restjewellery.pl.

Smartwatche z Androidem i iPhonem umieszczają Twój świat w dłoni

Ponieważ świat wydaje się zmniejszać z każdym rokiem, nasza potrzeba połączenia rośnie. Niezależnie od tego, czy łączysz się ze starym znajomym przez telefon, udostępniasz najnowsze zdjęcia z wakacji w mediach społecznościowych, czy jesteś na bieżąco ze statusem lotu, technologia pomaga kręcić się wokół Twojego świata i ułatwia żyć najlepszym życiem, zwłaszcza gdy jesteś przy użyciu najlepszych smartwatchy z Androidem dostępnych w Watch Station. Inteligentne ze garki zapewniają łączność z ludźmi i informacjami, które są dla Ciebie najważniejsze, i sprawiają, że Twój świat idzie we właściwym kierunku.


Nasze inteligentne zegarki z ekranem dotykowym są wyposażone w konfigurowalne tarcze i zaawansowane technologicznie funkcje, które sprawiają, że są niezbędne w każdej garderobie. Jeśli chcesz poprawić swoją grę fitness, pokochasz sposób, w jaki te smartwatche mogą śledzić Twoje kroki, monitorować tętno, a nawet śledzić szczegóły treningu, dzięki czemu możesz robić swoje bez utraty rytmu. Nasze najnowsze smartwatche mają innowacyjne funkcje, takie jak monitor Sp02, który szacuje poziom tlenu we krwi, a także ciągły czujnik tętna, który jest bardziej skuteczny w większejliczbie sytuacji, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do statystyk na czubku palca. Nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalistą w treningu, czy wolisz grać ze znajomymi w gry typu pickup zamiast podnosić ciężary, te inteligentne zegarki na iPhone'a pomogą Ci śledzić, jak skutecznie osiągasz swoje cele. Spodoba Ci się również to, że chociaż nasze projekty inteligentnych zegarków są zsynchronizowane z telefonem i zapewniają łączność, nie poczujesz się przywiązany do czegokolwiek. Dzięki funkcjom inteligentnego zegarka, takim jak podgląd połączeń i wiadomości tekstowych, powiadomienia w mediach społecznościowych i alerty kalendarza, możesz swobodniej zostawić telefon w kieszeni i żyć chwilą.