• Smartwatches

  • Parametry

Styl inteligentnych zegarków sprawia, że każdy dzień jest łatwiejszy!

Pracuj mądrzej, nie ciężej – tak zawsze mówią eksperci. Nasze smartwatche z Androidem i smartwatche na iPhone'a zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie i wyeliminować niektóre problemy i stres, do których przywykłeś. Wykonane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii i elementów stylu od ulubionych projektantów, te zaawansowane technologicznie zegarki umiejętnie łączą modę i funkcjonalność, zapewniając najwyższą wygodę i styl. Nasze inteligentne zegarki na Androida i iPhone'a umożliwiają dostęp do ważnych powiadomień ze smartfona jednym dotknięciem. Odkryj to  co sprawia, że  smartwatche z ekranem dotykowym i hybrydowe są godną pozazdroszczenia i wszechstronną podstawą Twojej garderoby, gdy robisz zakupy  wielu markowych marek w restjewellery.pl.

Smartwatche z Androidem i iPhonem umieszczają Twój świat w dłoni

Ponieważ świat wydaje się zmniejszać z każdym rokiem, nasza potrzeba połączenia rośnie. Niezależnie od tego, czy łączysz się ze starym znajomym przez telefon, udostępniasz najnowsze zdjęcia z wakacji w mediach społecznościowych, czy jesteś na bieżąco ze statusem lotu, technologia pomaga kręcić się wokół Twojego świata i ułatwia żyć najlepszym życiem, zwłaszcza gdy jesteś przy użyciu najlepszych smartwatchy z Androidem dostępnych w Watch Station. Inteligentne ze garki zapewniają łączność z ludźmi i informacjami, które są dla Ciebie najważniejsze, i sprawiają, że Twój świat idzie we właściwym kierunku.


Nasze inteligentne zegarki z ekranem dotykowym są wyposażone w konfigurowalne tarcze i zaawansowane technologicznie funkcje, które sprawiają, że są niezbędne w każdej garderobie. Jeśli chcesz poprawić swoją grę fitness, pokochasz sposób, w jaki te smartwatche mogą śledzić Twoje kroki, monitorować tętno, a nawet śledzić szczegóły treningu, dzięki czemu możesz robić swoje bez utraty rytmu. Nasze najnowsze smartwatche mają innowacyjne funkcje, takie jak monitor Sp02, który szacuje poziom tlenu we krwi, a także ciągły czujnik tętna, który jest bardziej skuteczny w większejliczbie sytuacji, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do statystyk na czubku palca. Nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalistą w treningu, czy wolisz grać ze znajomymi w gry typu pickup zamiast podnosić ciężary, te inteligentne zegarki na iPhone'a pomogą Ci śledzić, jak skutecznie osiągasz swoje cele. Spodoba Ci się również to, że chociaż nasze projekty inteligentnych zegarków są zsynchronizowane z telefonem i zapewniają łączność, nie poczujesz się przywiązany do czegokolwiek. Dzięki funkcjom inteligentnego zegarka, takim jak podgląd połączeń i wiadomości tekstowych, powiadomienia w mediach społecznościowych i alerty kalendarza, możesz swobodniej zostawić telefon w kieszeni i żyć chwilą.


Jeśli jesteś osobą, która woli płyty winylowe i wysyłanie pocztówek zamiast pobierania muzyki i poczty e-mail, ale nadal docenia cotygodniowe podcasty i grupy tekstowe, pokochasz nasze hybrydowe inteligentne zegarki. Te innowacyjne zegarki to jedne z naszych najlepszych smartwatchów z systemem Android, które stanowią idealną równowagę między tradycją a nowoczesnością – pozwalając Ci w pełni zachwycić się Twoim wyjątkowym gustem w modzie.

Marki takie jak Armani Exchange, Skagen i Fossil zaprojektowały zegarki, które wyglądają jak tradycyjne zegarki sportowe, które kochasz i działają jak nasze najnowsze inteligentne zegarki. Ten hybrydowy smartwatch kompatybilny z iPhonem łączy się z telefonem, aby informować Cię o otrzymywanych wiadomościach przychodzących, nie umniejszając swojego ulubionego wyglądu.

Zsynchronizuj zegarek ze smartfonem i korzystaj z takich funkcji, jak śledzenie aktywności, sterowanie muzyką, funkcja budzika, alerty kalendarza, powiadomienia e-mail, aktualizacje mediów społecznościowych i przypomnienia tekstowe. Chociaż te powiadomienia nie będą wyświetlane na tarczy zegarka, możesz spojrzeć na swoją tarczę i wiedzieć, kto się z Tobą kontaktuje po zaprogramowaniu najważniejszych kontaktów, aby odpowiadały numerom na tarczy. Te hybrydowe inteligentne zegarki pozwalają pozostać w kontakcie z osobami, które są dla Ciebie najważniejsze, bez poczucia, że ​​technologia przejmuje kontrolę nad Twoim życiem.

Wyraź swój styl za pomocą inteligentnego zegarka.

Twój końcowy styl niezależnie od tego, czy jest klasyczny i kobiecy, minimalistyczny, maksymalistyczny czy luksusowy, wiesz, jakie style sprawiają, że zawsze wyglądasz i czujesz się najlepiej. Nasze inteligentne zegarki pozwalają zachować swój niepowtarzalny styl podczas odkrywania najnowszych trendów technologicznych. Wybierz swój styl na dany dzień lub utrzymuj styl zawsze na czasie, zmieniając tarczę lub paski przy każdej zmianie stroju. Kupuj nasz szeroki wybór designerskich smartwatchy i odkryj smartwatch z Androidem i smartwatch na iPhone'a, który jest dla Ciebie odpowiedni.