• Zegarek Marc Ecko

Modny Zegarek Marc Ecko

Modny, czerpiący ze sztuki ulicy, o niebanalnym wzornictwie - taki jest z pewnością zegarek Marc Ecko, który dedykowany jest przede wszystkim młodzieży i wszystkim młodym duchem. Gadżety, które tworzy ekscentryczny amerykański projektant Marc Ecko, mają za zadanie przemycić elementy streetstyle'u. Artysta szuka inspiracji w subkulturach, ceni nowojorskich graficiarzy, hiphopowców. W swoich kompozycjach lubi odbiegać od standardowych form. Doceniają to trendsetterzy, którzy chętnie prezentują jego odważne propozycje.

  • Parametry

Powiew wolnośc

Zegarek Marc Ecko

Stylizacja i sposób wykonania, jakie charakteryzują zegarek męski Marc Ecko, mocno różnią się od klasycznych form. Jest strojny, ekspresyjny, ma za zadanie przyciągać wzrok. Noszenie tego typu ozdób to pewnego rodzaju bunt, utożsamianie się z brakiem pokory, poczuciem wolności. Twórca zegarków Marc Ecko stawia na bezkompromisowość, odważne rozwiązania. Nie podąża za trendami, on je wyznacza! Dużą wagę przywiązuje do tego, by w swoich kompozycjach być blisko zwykłych, młodych ludzi, trafiać w ich gusta. Inspiruje się sztuką popularną.

Zegarki Marc Ecko w wielu odsłonach

W asortymencie akcesoriów z kolekcji Ecko można znaleźć krzykliwe, mocno kolorowe modele, jak i bardziej stonowane fasony. Bransolety stworzone są ze skóry, silikonu, kauczuku, natomiast projektant nie wykorzystuje wyłącznie jednego materiału, lecz tworzy nowe formy w różnych odsłonach. To różnorodność, duży wybór kształtów, wzorów i form jest jedną z cech charakterystycznych produktu. Osoby, które nie lubią nudy i banalnych, szablonowych projektów, docenią wielość modeli i możliwość wymiany pasków w niektórych seriach. Poza mocnymi akcentami na tarczy linię dla kobiet ozdobiono kryształkami Swarovskiego, co spotkało się z aprobatą płci pięknej. Zegarki Marc Ecko to nie tylko niesztampowa wizja ulicznego kreatora, ale też poszanowanie dla jakości. Szkło mineralne i nierdzewna stal zapewniają trwałość produktu.