• Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystanie ze stron internetowych i usług świadczonych odwiedzającemu / użytkownikowi przez stronę restjewellery.pl, której właścicielem jest firma „REST” zwana dalej „firmą”, zakłada bezwarunkową zgodę na Politykę prywatności dotyczącą ochrony danych osobowych tej witryny . Dlatego odwiedzający / użytkownik musi uważnie przeczytać zawartość tej strony przed skorzystaniem z usług naszej witryny. Jeśli się nie zgadza, powinien go porzucić i NIE korzystać z jego usług i treści.

Niniejsza polityka prywatności może się zmieniać od czasu do czasu zgodnie z prawem lub zmianami w branży. Nie będziemy wyraźnie powiadamiać naszych klientów lub użytkowników naszej witryny o takich zmianach. Zamiast tego zachęcamy do okresowego sprawdzania tej strony pod kątem zmian w niniejszej polityce prywatności. Dalsze korzystanie ze strony restjewellery.pl, nawet po jakichkolwiek zmianach w Polityce prywatności, oznacza bezwarunkową akceptację tych warunków przez Ciebie.


Ochrona danych osobowych i ochrona danych.

Gromadzimy i przetwarzamy Twoje dane osobowe tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Nigdy nie będziemy sprzedawać, wynajmować, dystrybuować ani ujawniać twoich danych osobowych w jakikolwiek sposób. Jeśli nie masz 16 lat, MUSISZ mieć zgodę rodziców przed skorzystaniem z usług tej witryny.

Właściwe ustawodawstwo.

Równolegle z wewnętrznymi systemami komputerowymi naszej firmy, ta strona internetowa jest zaprojektowana w celu zapewnienia ochrony danych osobowych użytkowników, z następującymi przepisami:

Dyrektywa UE o ochronie danych z 1995 r. (DPD)

Rozporządzenie UE 2018 w sprawie ogólnej ochrony danych (RODO)

Ta strona zbiera i wykorzystuje dane osobowe z następujących powodów:

Monitorowanie ruchu

Podobnie jak większość stron internetowych, używa Google Analytics (GA) do śledzenia aktywności użytkowników. Używamy tych danych, aby określić liczbę osób korzystających z naszej witryny, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób znajdują i korzystają z naszych witryn oraz aby zobaczyć, jak sobie radzą w tej witrynie.

Chociaż GA rejestruje dane, takie jak lokalizacja geograficzna, urządzenie, przeglądarka internetowa i system operacyjny, żadna z tych informacji nie daje nam osobistej znajomości. GA rejestruje również adres IP twojego komputera, który może być wykorzystany do identyfikacji, ale Google nie zapewnia nam do niego dostępu. Uważamy, że Google jest zewnętrznym dostawcą przetwarzania danych, który jest zgodny z prawem europejskim.


Formularze kontaktowe i linki e-mail

W przypadku, gdy zdecydujesz się skontaktować z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego lub linku e-mail, żadne z podanych przez Ciebie danych nie będą przechowywane w tej witrynie ani przekazywane ani przetwarzane przez żadnego zewnętrznego dostawcę przetwarzania danych, jak określono poniżej w jednostce„Nasze zewnętrzne podmioty przetwarzające dane”. Zamiast tego dane te zostaną przesłane do nas e-mailem za pośrednictwem protokołu SMTP (Simple Mail Transfer Protocol). Nasze serwery SMTP są chronione protokołem bezpieczeństwa TLS, co oznacza, że ​​zawartość wiadomości e-mail jest szyfrowana przed wysłaniem przez Internet. Treść wiadomości e-mail jest odszyfrowywana przez nasze lokalne komputery i urządzenia.

Biuletyn elektroniczny

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w naszym biuletynie e-mail, przesłany nam adres e-mail będzie przechowywany w bazie danych na stronie. Twój adres e-mail pozostanie w bazie danych witryny tak długo, jak długo będziemy korzystać z jego usług marketingu e-mail lub dopóki nie zażądasz wyraźnie usunięcia go z listy. Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość do info@restjewellery.com na temat „usuń e-mail z listy biuletynów” i określ, który e-mail chcesz usunąć. Tak długo, jak Twój adres e-mail pozostaje w bazie danych, będziesz otrzymywać od nas okresowe aktualizacje e-mail.


O serwerze tej strony

Cały ruch internetowy (transfer plików) między tą witryną a przeglądarką jest szyfrowany i przesyłany za pośrednictwem HTTPS przy użyciu protokołu SSL (Secure Sockets Layer).

Nasze zewnętrzne procesory danych

Używamy szeregu stron trzecich do przetwarzania danych osobowych na nasz temat. Organy te zostały starannie wybrane pod kątem zgodności z przepisami, o których mowa w niniejszym tekście.

Naruszenie danych

W odniesieniu do wszystkich danych osobowych przechowywanych w naszej bazie danych zostaną podjęte wszelkie niezbędne środki, aby to zapewnić. Wszelkie niezgodne z prawem naruszenia niniejszej witryny internetowej lub dowolnej bazy danych podmiotu przetwarzającego dane zewnętrzne będziemy zgłaszać każdemu i każdemu bezpośrednio zainteresowanemu, a także organom w ciągu 72 godzin od naruszenia, pod warunkiem że dane osobowe, które są przechowywane w rozpoznawalnej formie, zostały skradzione.

Administrator danych

Restjewellery.pl, tak jak powinien, wyznaczył osobę odpowiedzialną za ochronę danych osobowych.

Twoje prawa:

Zgodnie z ustawą o ochronie osób fizycznych przed przetwarzaniem danych osobowych oraz o swobodnym przepływie danych, przysługują Ci następujące prawa:


Dostęp i informacje
Masz prawo do otrzymania informacji o tym, jakie dane zebraliśmy, w jakim celu je zebraliśmy i jak długo będziemy je przechowywać.

Korekta
Masz prawo poprosić nas o poprawienie wszelkich niedokładnych informacji na Twój temat, a nawet o uzupełnienie dodatkowych informacji na Twój temat.

Ograniczenie i przeciwdziałanie przetwarzaniu
Masz prawo poprosić nas o ograniczenie lub nawet wyłączenie przetwarzania Twoich danych osobowych, jeśli kwestionujesz dokładność informacji, które posiadamy o Tobie, jeśli zdasz sobie sprawę, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem lub jeśli nie chcesz już otrzymywać promocji produktów i nasze usługi.

Ruchliwość
Masz prawo poprosić nas o przeniesienie Twoich danych osobowych do innej organizacji w Twoim imieniu.

Usunąć
Wreszcie, masz prawo poprosić nas na piśmie o usunięcie swoich danych osobowych, gdy nie jest to już konieczne w związku z celem, dla którego zostały zgromadzone, jeśli chcesz wycofać zgodę na ich przetwarzanie i jeśli Twoje dane są przetwarzane nielegalnie naruszenie Polityki Prywatności.

Jeśli chcesz skorzystać z tych praw, skontaktuj się z nami:

Wysyłając wiadomość e-mail na adres: info@restjewellery.gr

Listownie na adres: 196 Syggrou Avenue, Kallithea 17671, Ateny

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego (Moje konto - dodaj zgłoszenie)

Upewnij się, że do wniosku dołączono wszystkie niezbędne dokumenty. Twoja prośba zostanie rozpatrzona w ciągu 30 dni od otrzymania prośby, jednakże może to zostać przedłużone do dwóch miesięcy, jeśli żądanie jest złożone lub liczne.


Uwaga: Informujemy, że prośba jest bezpłatna.